Terms & Conditions, Ostutingimused

Ostutingimused

Käesolevad lepingutingimused kehtivad Lillesahver OÜ (edaspidi Lillesahver) ja ostja (edaspidi Tellija) e-poe tellimiskeskkonnas lillesahver.ee.

 

Makse- ja tarnetingimused

 

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

·         Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

·         Maksa hiljem lahendused: Indivy Slice 3, Liisi ID, Finora krediit

·         Visa/Mastercard kaardimaksed

·         Soome pangalingid: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

·         Läti pangalingid: Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor

·         Leedu pangalingid: Swedbank, SEB ja Luminor


NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kogu arveldamine toimub eurodes.


Tellimiseks tuleb Tellijal lisada soovitud kaubad ostukorvi. Ostukorvi sisu on püsivalt näha ekraani vasakul ülemises servas, millel vajutades saab tellimuse vormistamise lehele. Tellimuse vormistamisel  tuleb valid kohaletoimetamise viis ning aeg ja sisestada adressaadi  andmed. Lillesahver pakub kullerteenust ainult Rapla maakonna piirides. Kohaletoimetamise maksumus on 5,99 eurot. Rapla linnasisene transport on tasuta, samuti lilledele ise poodi järgi tulles transpordi eest tasuma ei pea.

 

Kõik e-poe tellimiskeskkonnas lillesahver.ee esitatud tooted sisaldav käibemaksu.

Tellimusi võetakse vastu E-R kella 09.00-18.00 ja laupäeval kella 09.00-14.00. Kullerteenust osutatakse esmaspäevast laupäevani (E-L) kella 09.00-19.00. Alkoholi sisaldavate tellimuste täitmist alustatakse alates kella 10.00.


Tellimust esitades arvestab Tellija vähemalt 3 tunnise etteteatamisega. Kui tellimuse esitamise aeg on lühem kui 3 tundi, siis Lillesahver ei vastuta tellimuse õigeaegse täitmise ja kohaletoimetamise eest.Tellimuse täitmist alustatakse peale maksekinnituse laekumist Lillesahvrile.

 

Tellimuse tagastamine ja muutmine

 

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 (kiiresti riknev kaup), ei ole Lillesahvril kohustust võtta tagasi toodet, milles sisalduvad lilled ja taimed. Kui Tellijal on mõjuv põhjus tootest loobumiseks, tuleb selleks esitada kirjalik avaldus hiljemalt 2 tundi peale kauba kätte saamist.


Toode tagastamisega seotud kulud kannab Tellija. Kui tootel esineb puudusi, mis on tingitud Tellija valest käsitlemisest, on Lillesahvril õigus toote tagastamisest keelduda.

Tagastamisel makstakse tellijale raha tagasi samale pangakonto numbrile, millelt makse laekus.


Tellimuse muutmiseks tuleb saata e-kiri aadressile info@lillesahver.ee kuid mitte hiljem kui 1 tund peale tellimuse esitamist. Kui tellimuse muutmine on edastatud Tellija poolt hiljem kui 1 tund peale tellimuse esitamist, on Lillesahvril õigus tellimuse muutmisest taganeda.

 

Poolte vastutus

 

Lillesahveri e-poe tellimiskeskkonnas olevad pildid on illustratiivse tähendusega. Lillesahver jätab endale õiguse muuta lillekimpudes ja pärgades olevate lillede sorti, jättes värvikombinatsiooni samaks ning mitte vähendades toote rahalist väärtust. Piltidel olevad vaasid ei kuulu toote juurde kui toote kirjelduses ei ole eraldi märget.

Tellija vastutab e-poes esitatud andmete täpsuse ja õigsuse eest. Tellimuse puuduste eest vastutab Tellija kui andmete sisetamisel on edastatud ebaõiged andmed Tellija poolt Lillesahvrile.


Tellija vastutab, et adressaat, kellele alkoholi sisaldav toode tellitakse, on vähemalt 18-aastat vana. Alkoholi sisaldavate toodete tellimisel on Lillesahvril vastavalt seadusele õigus keelduda toote üleandmisest kui isik ei ole 18-aastat vana.

Lepingust tulenevate kohustuste mittetäitmist või mittenõuetekohast täitmist ei loeta Lepingu rikkumiseks, kui selle põhjuseks on asjaolud, mille saabumist Pooled Lepingu sõlmimisel ette ei näinud ega võinud ette näha (Vääramatu jõud).

Pool, kelle tegevus lepingujärgsete kohustuste täitmisel on takistatud Vääramatu jõu asjaolude tõttu, on kohustatud sellest koheselt kirjalikult teisele Poolele teatama.

Vääramatu jõu asjaolude esinemisel pikenevad Lepingust tulenevad tähtajad Vääramatu jõu asjaolude esinemise perioodi võrra.

 

Lepingule kohaldatav õigus

 

Kõigi Lepinguga seonduvate küsimuste, mis ei ole selgesõnaliselt või tingimusteta lahendatud Lepingus sisalduvate tingimustega, lahendamisele kohaldatakse Eesti õigust.